۰۹۳۷۴۱۱۵۳۰۷
محصولات جدید هرروز اضافه می شوند, ما را دنبال کنید!
محصولات جدید هرروز اضافه می شوند, ما را دنبال کنید!
 ۰۹۳۷۴۱۱۵۳۰۷
برای مشاهده کتونی هایی که پرداخت درب منزل دارند، کلیک نمایید

۱۰ سوال مشتریان به هنگام خرید کتونی از فروشگاه های آنلاین

آیا خرید کتونی از فروشگاه های اینترنتی قابل اطمینان است؟
آیا خرید کتونی از فروشگاه های اینترنتی قابل اطمینان است؟

در این مطلب تجربیات خودم در چند سال فروش کتونی به صورت آنلاین را برای شما بیان می کنم.سوالاتی که اکثریت مشتریان از ما می پرسند تا بتوانند به یک فروشگاه آنلاین اطمینان کرده و خرید خوبی داشته باشند.

سوال اول: شما برای خرید حضوری فروشگاه دارید؟

اولین سوالی که مشتریان ما می پرسند این است: شما مغازه دارید؟‌ آدرستون کجاست؟


این سوال به این معنی است که هنوز بسیاری از مردم با خرید اینترنتی ناآشنا هستند و یا اطمینان لازم را ندارند. البته مشتریان حق دارند . کتونی از اون دسته چیزهایی است که نیازاست از نزدیک ببینیم و از بابت کیفیتش مطمئن شویم. همینطور از جهت اندازه بودن سایز کتونی خیالمون راحت باشه تا خرید خوبی داشته باشیم. فروشگاه های اینترنتی معمولا شرایطی را فراهم کرده اند که مشتریان همان حس خرید حضوری را داشته باشند.

سوال دوم: پرداخت درب منزل هم دارید؟

پرداخت هنگام تحویل کالا
پرداخت هنگام تحویل کالا

بعد از این که مشتری مطمئن شد که فروش حضوری درکار نیست چند عامل باعث ادامه خرید به صورت اینترنتی می شود.مثلا کیفیت بالا و قیمت مناسب کتونی. یا به دلیل مشغله کاری وقت خرید از فروشگاه های داخل شهر را نداشته باشد. یا آن مدل خاص از کتونی در شهر آنها وجود نداشته باشد.

در هر فروشگاه اینترنتی دو نوع خرید وجود دارد. خرید کتونی به صورت آنلاین و به هنگام تحویل کتونی. اکثریت مردم به دلایل مختلفی که در سوال اول ذکر شد ترجیح می دهند درب منزل کتونی رو تحویل بگیرند و بعد از چک کردن کتونی هزینه آن را بپردازند.

سوال سوم: اگر سایز کتونی اندازه نباشد تعویض هم دارید؟

فروشگاه های اینترنتی از جمله فروشگاه ما هم شرایط پرداخت درب منزل را درنظر می گیرد.پرداخت درب منزل باید به گونه ای باشد که دقیقا مشابه خرید حضوری باشد.

اولین شرط این است: کتونی را که مشتری در سایت فروشگاه دیده و سفارش داده دقیقا همان چیزی باشد که تحویل می گیرد. خب اگر مطابقت وجود نداشت می تواند آن را مرجوع کند بدون اینکه هزینه ای بپردازد.

دومین شرط این است: سایز کتونی کاملا اندازه سایز پای مشتری باشد.اگر کوچک یا بزرگ بود مشتری می تواند آن را به فروشگاه مرجوع کند تا سایز کوچک تر یا بزرگتر برای او ارسال شود.

سوال چهارم: به همه شهرها ارسال دارید؟

معمولا همه فروشگاه های آنلاین ارسال به همه شهرها را دارند. بسته به اینکه در آن شهر انبار محصول داشته باشند که فاصله کمتری دارد و با پیک ارسال می شود و یا شهر دورتری باشد که پست آن را به دست مشتری می رساند.

سوال پنجم: ارسال رایگان است؟

ارسال رایگان
ارسال رایگان

در اکثریت فروشگاه ها برای آنکه مشتریان تشویق به خرید شوند وقتی خرید از یک میزان بالاتر برود ارسال رایگان در نظر گرفته می شود. در فروشگاه کفش نو هم اگر خرید شما بالاتر از صدهزارتومان باشد ارسال رایگان است.

سوال ششم: چند روز دیگر کتونی به دست من می رسد؟

درمورد این سوال باید بگویم که به تجربه دیده شده که مشتریان عجله زیادی برای تحویل کتونی دارند و در بعضی موارد حتی خرید خود را به دلیل اینکه کتونی مثلا چند روز طول کشیده است آن را کنسل می کنند. معتبرترین فروشگاه های آنلاین هم برای نظم و حفظ رویه کاری خود زمانی را برای ارسال در نظر می گیرند. در فروشگاه کفش نو محصولات نهایتا ۳تا۴روز در تهران و در شهرهای دیگر ۵تا۶ روز تحویل مشتریان عزیز می گردد.

نکته ای که ما به مشتریان خود گوشزد می کنیم زمان تحویل کتونی است. چون بیشتر سفارش ها با پست ارسال می شوند و پست در ساعت اداری معمولا ۹صبح تا ۳بعدازظهر سفارش را تحویل مشتریان می دهد از مشتریان خود می خواهیم اگر خودشان حضور نداشتند به خانواده یا آشنایان خود یادآوری کنند که سفارش آنها مرجوع نشود.

سوال هفتم: آیا پیک یا مامور پست دستگاه کارتخوان به همراه خود دارد؟

هم پیک و هم پست معمولا دستگاه پوز یا کارتخوان به همراه دارند و به راحتی مشتریان محترم می توانند پرداخت خود را موقع تحویل کتونی انجام دهند.

سه سوال دیگر قبل از قطعی شدن خرید کتونی مشتریان می پرسند که به صورت زیر است.

سوال هشتم: کیفیت کتونی همان است که در عکس های داخل وبسایت هست؟

تجربه ای که ما از مشتریان خود داشته ایم این را می گوید که عکس محصولات به خصوص کتونی باید کاملا واقعی باشد و ویرایش شده نباشد و دقیقا از همان محصولی باشد که تحویل مشتریان می گردد و این عکس از وب سایت های خارجی کپی برداری نشده باشد.

معمولا ما از مشتریانی که خرید کرده اند می خواهیم عکسی از کتونی خود تهیه و برای ما بفرستند و این می تواند برای مشتریان بعدی قابل اطمینان باشد.

سوال نهم: این کتونی ساخت کجاست؟

کشور سازنده کتونی
کشور سازنده کتونی

همانطور که در مقاله نکات مهم در خرید کتونی های کپی و اورجینال از فروشگاه های اینترنتی ذکر شد بسیاری از مردم اولین اولویتشون برای انتخاب، کشور سازنده اون کتونی هست و اگر از این مورد خیالشان راحت شود از انتخاب خود برای خرید مطمئن هستند.

سوال دهم: کتونی ها تخفیف هم دارد؟

در اکثریت موارد قیمت کتونی ها در وب سایت ها ی فروشگاهی مقطوع است ولی در بعضی اوقات فروشگاه ها تخفیف های زمانی را برای جذب مشتریان خود برای خرید کتونی در نظر می گیرند.

  1. ممنون از توضیحات و راهنماییتون

    خوب بود در مورد کتونی های ایرانی که به اسم چینی معرفی کردید هم صداقت داشتید چون نیازی به جابجایی کشور تولید کننده نیست و مشتری مشکلی با کشور نداره

    1. ما اینکارو نمیکنیم. مدل های ساخت ایرانو، ایرانی معرفی می کنیم . با این حال خوشحال میشیم اون مدل هایی که فرمودید رو به ما نشون بدین تا اگر ایرادی درمورد اطلاعات کشور سازندشون وجود داره اصلاح کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *